Dlaczego powstała Księga Dobrych Praktyk?

Dlaczego powstała Księga Dobrych Praktyk?

Jest dziś trochę firm fatalnych bliskich upadłości z jakich najlepsi ludzie dawno odeszli. Jest cała masa firm przeciętnych. Takich w jakich pracownikowi jest obojętne czy tworzy krzesło w miejscu A czy B. Jest też trochę firm wyjątkowych z świetnymi wynikami i wspólnym DNA.

Sensem istnienia Flow Up Grup jest zauważalnie przyczynienie się do wzrostu firm w kraju. Jest nim więc przesunięcie rozkładu Gaussa w prawo 😉 

Ludzie w naszym zespole potrafią nawet o 4X PODNIEŚĆ ZYSK NETTO NIE ZWIĘKSZAJĄC KOSZTÓW OPERACYJNYCH I ZATRUDNIENIA. Jest też coś ważniejszego. POTRAFIMY MIERZYĆ I ZARZĄDZAĆ KULTURĄ ORGANIZACYJNĄ, czymś nieuchwytnym dla większości świata biznesu. Jednocześnie tym co ma największy wpływ na to jakie podejmujemy decyzje, jakie produkujemy rozwiązania i jak jesteśmy poukładania w firmach. Nie jesteśmy jednak zdolni do pracy w każdej z firm w kraju.

4 lata temu postanowiłem wyruszyć w podróż po kraju by zebrać najlepsze praktyki, narzędzia, metody i sposób myślenia wyjątkowych organizacji. Rozpoczynając projekt CSR.

– Zapraszamy na bezpłatne wydarzenie premierowe książki: konwentdobrychpraktyk.pl

– Bezpłatny fragment: flowup.pl/newsletter