Po pierwsze ludzie

Zespół Flow Up

Krystian Pluciak Flow Up

Krystian Pluciak

Partner Flow Up Group
Architekt kultury organizacyjnej

Nie szkoli i nie doradza, usuwa problemy w organizacjach eliminując ich przyczynę. Zmienia system zarządzania i kulturę.

Podnosi zyskowność firm bez kosztownych inwestycji lokalizując jedno miejsce, które determinuje wynik całej organizacji. Przez co działa szybko i skutecznie.

Od lat analizuje systemy złożone jakimi są firmy. Szczególnie przypatruje się wartościom i potrzebom przywódców i pracowników. Zauważył, że organizacje są obrazem ludzkich wartości i przekonań. To właśnie one determinują jakie podejmujemy decyzje i jak wyglądają w firmie wyniki, procesy, atmosfera, zaangażowanie  oraz inne obszary. To co widzimy jest tylko efektem tego co jest w nas i w ludziach jakich wybraliśmy.

Wykładowca MBA w obszarze kultury organizacyjnej. Badacz najlepiej zorganizowanych firm w kraju, autor Księgi Dobrych Praktyk i publikacji do wielu gazet specjalistycznych. Praktyk.

Pasje? Uwielbia zagadki i łamigłówki. Rozgrywki strategiczne i ekonomiczne, sztukę wojny. Stara się czytać przynajmniej 4 książki miesięcznie. Rekonstruktor 17 wiecznej Husarii, początkowy szermierz szablą. Stoik.

Marek Krzyżanowski mały

Marek Krzyżanowski

Partner Flow Up Group
Ekspert ds. poprawy efektywności

Marek Krzyżanowski – potrafi szybko i bez kosztownych inwestycji podnieść zysk twojej firmy. Teraz i w przyszłości.

Marek przedstawia jak w prosty i metodyczny sposób zwiększać zysk firmy. Dzięki jego metodologii zespoły projektowe podejmują lepsze decyzje strategiczne, które wpływają na wynik firmy. Marek pokazuje GDZIE metodycznie realizować proces ciągłego doskonalenia, aby osiągnąć cel firmy.

Celem Marka jest usamodzielnienie organizacji, tak aby możliwie szybko sama potrafiła stosować wypracowaną metodyką ciągłego doskonalenia.
W projektach używa podejścia Teorii Ograniczeń, Lean Management oraz DMAIC Six Sigma oraz narzędzi systemowego i logicznego myślenia.

Radek

Radosław Bartosik

Partner Flow Up Group

Od 2019 partner Flow Up Group. Odpowiada za pracę z liderami organizacji, automatyzację procesów IT, tworzenie autonomicznych i samozarządzających się zespołów.

Współtwórca i akcjonariusz firmy MENTAX SA, która jak sam podkreśla, jest na wiecznej drodze ku turkusowi.

Człowiek z mocnym EGO, które pozwala mu dbać o siebie, co bezpośrednio wpływa również na dbanie o innych. Doradca biznesowy wspierający menedżerów wyższego szczebla.

Słynie z zadawania niestandardowych pytań uruchamiających proces zmiany.

Uważa, że każda organizacja może być jednocześnie innowacyjną, dającą wysokojakościowe produkty z poszanowaniem dla pracujących tam ludzi, z możliwością rozwoju osobistego, zawodowego, samorealizacji.

Marcin

Badania psychologiczne, Optymalizacje kosztów
Marketing B2B, Linkedin

Agnieszka

Grzegorz

Trener
Rachunkowość

Wojciech

Rachunkowość
Efektywność i zyskowność firm produkcyjnych

Marek

Zarządzanie systemowe (Teoria Ograniczeń & Kultura Organizacyjna)

Krystian

Architekt kultury organizacyjnej
Eksport do Chin z rekomendacją rządu i stałymi partnerami w Azji

Grzegorz

Role, efektywność pracy, automatyzacja IT procesów

Radosław

Dr Kelvyn

Liczy się wynik, Flow Up Group

Założyliśmy Flow Up Group by zauważalnie przyczynić się do wzrostu firmy w kraju. Bez Ciebie tego nie osiągniemy.

Poprzez zbieranie najlepszych praktyk, narzędzi i metod opracowujemy nowy sposób zarządzania. Elitarne wyniki oraz kultura organizacyjna tylko dla ambitnych i proaktywnych przywódców.