Warsztat 0

Co odpowiada za powracające problemy?

Zazwyczaj gołym okiem widzimy niepożądane skutki dotykające naszą firmę jak przykładowo wysoka rotacja, konflikt działów lub spadający zysk przedsiębiorstwa. Jednak system jakim jest firma zawiera wiele mechanizmów przyczynowo-skutkowych i to co widzimy jest tylko objawem całej sieci takich wzajemnych powiązań. Nie jest więc jasne Co należy zmienić?

Jeśli chcemy trwale i bezpiecznie ustalić jakie działania podjąć by usunąć te niepożądane przyczyny z naszej firmy musimy więc dojść do źródła problemu.

Ten warsztat to spotkanie podczas którego stworzymy drzewo powiązań logicznych by ustalić przyczynę Twoich bolączek – to co należy zmienić. Czas skończyć walkę ze skutkami i trwale usunąć przeszkodę!

Uwaga

87% klientów Flow Up Group przed rozpoczęciem współpracy z nami zajmowała się wyłącznie walką ze skutkami, nie dotykając przyczyny powstawania niepożądanego zjawiska.

 

Jak możemy Ci pomóc?

1

Rozmowy 1:1 z liderami kluczowych obszarów

Poznamy aktualny obraz organizacji by efektywniej prowadzić warsztat.
2022

Wprowadzenie do podejścia systemowego

Opowiem na przykładzie mojej historii jak zmieniałem sposób myślenia dochodząc do podejścia systemowego oraz jakie daje ono rezultaty.
3

Warsztat

Stworzymy dzięki specjalnemu narzędziu IT drzewo przedstawiające aktualny obraz firmy pod względem związków przyczynowo – skutkowych. Zrozumiemy jakie kilka czynników determinuj powstawanie szeregu niepożądanych skutków z jakimi się zmagamy.
4

Ustalimy co należy zmienić

Tylko usunięcie przyczyny usunie trwale niepożądane skutki

30 minutowa bezpłatna konsultacja

Wypełnij formularz

17 sekund

Ustal dogodny termin

Konsultacja online

30 minut

 

Podobne prace

Employer branding – jak stać się miejscem pracy marzeń dla lokalnej społeczności?

Warsztat przed projektem

Księga Dobrych Praktyk – najlepiej zorganizowanych polskich firm

Książka

Wyprawa rozwojowa

Warsztat terenowy