Wystąpienie

Dlaczego kultura organizacyjna jest kluczową i niemożliwą do skopiowania przewagą biznesu?

W najbliższych latach czeka nas absolutny exodus pracowników z rynku. Towarzyszyć temu będą bardzo mocne turbulencje gospodarcze związane z demografią, niemożliwym do obsłużenia kosztem długu publicznego i postępującym wzrostem podatków - biurokracji.
Tylko organizacje o elitarnej kulturze będą zdolne do zachowania zyskowności i przyciągania profesjonalistów.

Bardzo często opowiadam na konferencjach i salach szkoleniowych jak się przed tym zabezpieczyć. Jak systemowo budować kulturę organizacyjną w 5 poziomach FlowUp. Pokazuję narzędzia optymalne dla każdego z etapów, zarówno te Twarde biznesowe jak TQM, TOC i te psychologiczne związane z komunikacją personalną, rekrutacją i zmniejszaniem rotacji.
Moje wystąpienia są oparte na merytoryce i głębokim wejściu w relację z uczestnikami, by rozwiązać ich realne problemy.

Kultura zjada strategię na śniadanie"

Peter Drucker

Rekomendacje uczestników

"Umiejętność przekazywania wiedzy, sposób mówienia i docierania do słuchaczy na najwyższym poziomie. Jak do tego dołożymy zawartą treść to pozostaje szczerze POLECIĆ Krystiana! Z ogromną chęcią będę uczestniczył w kolejnych wykładach! Was też zapraszam!!!"
Michał Śliwiński
CEO ACO domofony
"Miałam okazję uczestniczyć w seminarium które prowadził Krystian. Godzina wystarczyła abym wprowadziła zmiany w procesie rekrutacji, już widać pierwsze efekty (...) Krystian jest specjalistą w swojej dziedzinie, warto czerpać z jego wiedzy i uczyć się na jego doświadczeniach. Myślę że każdy kto jest gotów na usprawnienie działania swojej organizacji powinien wysłuchać jego pomysłów i starać się je wdrożyć."
Anna Matysiak
Konsultant ds. zarządzania
"Bardzo interesują prezentacja, która odzwierciedla problemy w zarządzaniu. Krystian dzięki holistycznej wiedzy z zakresu działania przedsiębiorstw potrafi szybko zidentyfikować problemy i niedomagania procesowe. Czekam z niecierpliwością na książkę, która się wkrótce ukarze oraz sposobność wysłuchania prezentacji w całości. "
Sławomir Sitarski
Komputronik Biznes

Występuję i szkolę w sposób interaktywny w ramach współpracy z organizatorami konferencji i firmami w całej Polsce. Prowadzę zajęcia MBA na uczelni ASBiRO związane z budowaniem Kultury Organizacyjnej.
W 2018 można było mnie spotkać m.in. na wydarzeniach: Konferencja Plus Biznesu, HR meetup, Boss Festival, Światowy tydzień Przedsiębiorczości, Konwent Rozwoju, Linkedin Local, Business Mixer Inea Stadion czy Inspiring Fuckups.

Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz, bym poprowadził dla Ciebie wykład lub szkolenie.

Wariant

Opis

Wystąpienia inspiracyjne na wydarzeniach niekomercyjnych

30 minut – wersja podstawowa omawiająca 5 poziomów rozwoju kultury lub jedną historię z najlepiej zorganizowanych firm w kraju.

Pełne wystąpienie

1,5 h – wersja podstawowa omawiająca 5 poziomów rozwoju kultury z pojedynczymi przykładami Polskich organizacji do każdego z nich.
(1 000 zł netto)

Szkolenie podstawowe

3 h – wersja podstawowa omawiająca 5 poziomów rozwoju kultury organizacyjnej z pojedynczymi przykładami Polskich organizacji i opisem psychologicznego rozwoju świadomości liderów i pracowników.
Tylko dla grup zamkniętych
(2 500 zł netto)

Pełne szkolenie

8 h – dokładne – rozszerzone omówienie każdego z poziomów z przykładami oraz czasem na pytania i rozwiązywanie problemów i wyzwań uczestników. Poznamy też narzędzia biznesowe wspierające każdy z poziomów i omówimy je w kontekście Twojej firmy.
Tylko dla grup zamkniętych
(5 000 zł netto)

Pełne szkolenie i dzień warsztatowy w wybranym najważniejszym dla firmy obszarze: HR, zysk i wydolność operacyjna, profesjonalizacja

14 h (dwa dni)

Dzień pierwszy: dokładne omówienie każdego z poziomów wraz z czasem na warsztaty i pytania oraz omówienie podstaw psychologicznego rozwoju kultury organizacyjnej. Poznamy też narzędzia biznesowe wspierające każdy z poziomów i omówimy je w kontekście Twojej firmy.

Dzień drugi: warsztat z managerami. Będziemy aktywnie poznawać optykę i diagnozę dotyczącą między innymi rotacji pracowników oraz trudności w ich utrzymaniu wypracowując potencjalne rozwiązania. Wcielimy się w perspektywę pracowników i ich doświadczeń.

Tylko dla grup zamkniętych
(9 000 zł netto)

Omówienie wraz z merytorycznymi przykładami i niezbędnymi narzędziami biznesowymi 5 poziomów wzrostu organizacji FlowUp:
1. Świadomość
2. Zysk
3. Harmonijne Związki
4. Profesjonalizacja
5. Przywództwo Służebne
Ponadto całość zamknięta zostanie psychologicznym modelem rozwoju kultury organizacyjnej, bazującym na naturalnych potrzebach każdego z etapów.

Napisałem dla Ciebie również książkę o rozwoju kultury organizacyjnej i najlepszych organizacjach w kraju.

Premiera w pierwszym kwartale 2019.

Jesteś gotów zacząć z nami projekt?

Kto będzie dla Ciebie pracować?

Przepraszamy, ale nie znaleziono wyników dla żądanego archiwum.

Wróć lub skorzystaj z mapy witryny poniżej:

Zacznijmy od rozmowy, by potem wspólnie odpowiedzieć na trzy kluczowe pytania:

Co zmienić?
Na co zmienić?
Jak wywołać tę zmianę?

+48 606 699 479
kontakt@krystian-pluciak.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *