Książka

Księga Dobrych Praktyk – najlepiej zorganizowanych polskich firm

Co gdybym Ci powiedział, że w Polsce mamy firmę produkcyjną, która zatrudnia 3-4x mniej pracowników od konkurencji przy zbliżonym obrocie? A gdyby ta firma miała problem z nadmiarem kandydatów i nagrywała kilkugodzinny film dla aplikujących by ich zniechęcić? Może potrafisz sobie wyobrazić takie miejsce w oparciu o zarządzanie procesowe – bez kierownictwa, premii? Do dopiero początek opisu jednej z opisanych w Księdze Dobrych Praktyk – najlepiej zorganizowanych polskich firm!

 

Czytelnicy

Opis firmy Marco jest jak opis naszej polskiej Drogi Toyoty. Idealne 5S, niesamowita efektywność, dobra atmosfera… zastanawiam się czy oni mają jakieś minusy?
Marek Krzyżanowski
Flow Up Group
Po przeczytaniu tej książki utwierdziłem się w pewności, że czas odejść z byłej firmy. Autor bardzo skrupulatnie wybrał najlepiej zorganizowane przedsiębiorstwa w Polsce, pokazując, że wszystkie te organizacje mają kilka wspólnych mianowników decydujących o ich sukcesie, mimo że działają w rożnych branżach. Na rynku jest wiele książek o tematyce poruszającej najlepsze praktyki biznesowe, ale zawierają one wiele ogólników. Wyjątkowość tej, którą właśnie trzymasz w ręku, polega na tym, że jest po prostu bardzo konkretna.
ŁUKASZ ZAJFERT
HR GENERALIST KETER (CURVER)

Chcesz zgłosić wyjątkową firmę do kolejnego
wydania mojej książki?

Wypełnij formularz

17 sekund

Ustal dogodny termin

Rozmowa online

30 minut

 

Podobne prace

Employer branding – jak stać się miejscem pracy marzeń dla lokalnej społeczności?

Warsztat przed projektem

Wyprawa rozwojowa

Warsztat terenowy

Dopasowanie kulturowe podczas fuzji/przejęć