Odmienne stany teatralności

Kiedy będę tego potrzebować?

Projekt trwa 10 miesięcy… Jest oparty na procesie i doświadczaniu… Jego istotą jest dojrzewanie…
Do czego? Do świadomości, dojrzałości, odpowiedzialności, konsekwencji… do życia po prostu!
To mój ulubiony projekt? 🙂 Dlaczego? Ponieważ w całej swojej programowej warstwie zawiera wszystko, co dla mnie istotne w budzeniu samoświadomości…

Skąd taka nazwa projektu? Gdyż łączy w sobie to, co najlepsze w sztuce / teatrze, czyli głębokie doświadczenie procesu twórczego, który jest istotą rozpoznania samego siebie, jako wrażliwej, empatycznej, wielowymiarowej jednostki – OSOBY, oraz to, co najistotniejsze w psychologii, czyli wiedzy na temat mechanizmów i praw rządzących psychiką oraz zachowaniami człowieka.
Do tego należy dodać szczyptę duchowości, rozumienia emocji, budowania istotnych relacji… i mamy ODMIENNE STANY TEATRALNOŚCI.
„TEATRALNOŚĆ” nie jest tutaj „przebieranką, sztafażem”, ale raczej inspiracją do zrozumienia, że każdy z nas odgrywa znaczącą rolę we własnym życiu… czy tego chce, czy nie…

Sens

Istotą projektu jest głębokie doświadczenie własnej indywidualności poprzez świadome rozpoznanie mechanizmów kształtujących naszą osobowość, rządzących postrzeganiem rzeczywistości wewnętrznej i zewnętrznej. Świadoma praca nad emocjami, potencjałem osobowościowym, temperamentem, stanem flow, projekcjami ego, cieniem – dodatkowo wzbogaca obszar doświadczeń w projekcie.

Czego możesz oczekiwać?

Czas realizacji

Proporcja pomiędzy warsztatami psychologicznymi, a warsztatami teatralnymi:

70/30
nacisk na warsztaty rozwoju osobistego
pokaz w formie improwizowanej opowieści opartej na historiach uczestników
ok. 90 godzin projektowych

Projekt trwa 10 miesięcy.

To autorski projekt Grzegorza

Jesteś gotów zacząć z nami projekt??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *