BADANIE AUTENTYCZNOŚCI, INFORMACJA ZWROTNA ORAZ WSPARCIE ZMIANY

Podróż Lidera – ŻADNA ORGANIZACJA NIE ROZWINIE SIĘ PONAD PRZYWÓDCĘ

Twoja organizacja nie jest dziś taką jakiej oczekiwałeś?

  • Brakuje Ci czasu? Wpadasz w wielozadaniowość?
  • Doświadczasz niskiej odpowiedzialności ludzi?
  • Obserwujesz wewnętrzne konflikty, słabą komunikacja?
  • Rentowność organizacji jest poniżej oczekiwanej?

Te elementy i wiele innych to tylko efekt. Skutek braku zarządzania kulturą organizacyjną.
Zazwyczaj liderzy i ich zmiany koncentrują się wyłącznie na zarządzaniu “technicznym”, a zapominają o zarządzaniu potrzebami, wartościami i przekonaniami. Te wartości i przekonania osób tworzą kulturę Twojej organizacji, która z ukrycia steruje całą firmą. Mało tego. To te przekonania i wartości determinują to jakie podejmują i zaniechują decyzje Twoi ludzie, ale też Ty sam. To od Ciebie zależy czy zaczniesz mierzyć i zarządzać kulturą, czy pozostawisz ją przypadkowi.
Jednak jakakolwiek zmiana musi zacząć się od Ciebie, jesteś najważniejszą osobą w organizacji. Jeśli Ty nie wyjdziesz ze swojej strefy komfortu to inni też tego nie zrobią.

Dlaczego inne firmy z branży konsultingowej nie proponują pracy z Tobą i zarządem? Bo to trudne, a oni chcą tylko zarobić i zapomnieć.
Bez zmiany adaptacyjnej przywódców nie ma wyników globalnych firmy.

"Organizacja jest wiernym odbiciem wartości, potrzeb i przekonań ludzi którzy dla niej pracowali i pracują. Zwłaszcza liderów. To one determinują ich codzienne decyzje, procesy, komunikację, rotację, wynik finansowy (...). Nie ma możliwości na znaczące zmiany w firmie bez zmiany sposobu działania jej przywództwa."

Krystian Pluciak – Flow Up Group

Co jeśli to zignoruję?

Nie chcesz wyruszyć w podróż? Oczywiście o wiele wygodniej jest pozostać w obszarze Status Quo, starych nawyków. Decyzja o zmianie wymaga zaangażowania, odwagi. Wyjścia z dzisiejszego “zwyczajnego świata”. Dlatego Tylko niektóre firmy tworzą przewagę niemożliwą do skopiowania – wynikającą z kultury organizacyjnej. Decyzja i sprawczość jest po Twojej stronie.

Podróż lidera

Zrozumiemy:

  • Jakim jesteś liderem?
  • Jakiego lidera potrzebuje organizacja?
  • Jakiego lidera potrzebują Twoi ludzie?

To będzie fascynująca wyprawa po lepsze wyniki, lepszą komunikację (…), Twoje spojrzenie na biznes nie będzie już takie samo.

Zacznijmy od rozmowy, by potem wspólnie odpowiedzieć na trzy kluczowe pytania:

Co zmienić?
Na co zmienić?
Jak wywołać tę zmianę?

+48 606 699 479
kontakt@krystian-pluciak.pl

Odtwórz wideo

Podobne prace

Badanie Kultury Organizacyjnej