Scena biznesu

Czasem oglądając filmy czujesz się pochłonięty opowieścią, a aktorzy zdają się być faktycznymi postaciami przeżywającymi autentycznie emocje sceny? Cóż niestety bardzo niewielu liderów potrafi równie dobrze „wchodzić w role” kiedy musi przepracować swoje emocje, dostroić się do drugiej strony… Dlatego pierwszym krokiem jest wyjazd do Pałacu w Sapowicach na warsztaty aktorskie połączone z improwizacją, psychodramą i elementami Gestalt. 

 

Scena emocji

 

Scena ciała

 

Scena głosu, a raczej emisji głosu ze sceny 

 

Uwaga

Kierownicy pierwszej linii zazwyczaj awansują przez doświadczenie czy wyniki, a nie dopasowanie do roli kierowniczej. Nie otrzymują również żadnych narzędzi do pracy ze sobą i z innym człowiekiem. Pozostają osamotnieni z problemem i często ulegają intuicyjnym działaniom jak kary i nagrody, relacja silny – słaby…

 

Co Cię czeka?

Zajęcia o charakterze praktycznym – co jest jednoznaczne, że uczestnicy muszą mieć wolę by się zanurzyć w odgrywanie scen, ćwiczenia, warsztaty…

  • Jak wyrażać emocje na scenie, prowadzić monolog wewnętrzny, dialogować, tworzyć scenariusze etc. (elementarne zadania aktorskie)
  • Praca z emocjami, wchodzeniem w role
  • Autoprezentacja, wystąpienia publiczne
  • Modulacja głosu 
  • Praca z przekonaniami
  • Świadomie wykorzystasz potencjał aktorski w przestrzeni społecznej

Gdzie z tego skorzystasz?

Szczególne sytuacje to spotkania biznesowe, trudne rozmowy, wystąpienia publiczne, sprzedaż… Jednak umiejętności z tego warsztatu są wyjątkowo szerokie ponieważ całe nasze życie bazuje na relacji z innymi i zrozumieniu siebie.

15 minutowa bezpłatna konsultacja

Wypełnij formularz

17 sekund

Ustal dogodny termin

Konsultacja online

30 minut

 

Podobne prace

Księga Dobrych Praktyk – najlepiej zorganizowanych polskich firm

Książka

Wyprawa rozwojowa

Warsztat terenowy

Uwalnianie czasu liderów