Warsztat dla TOP kadry

Turkus nie jest taki różowy?

Warsztat z liderami

"Jakość dowolnej organizacji nigdy nie będzie wyższa niż jakość umysłów, które ją tworzą"
Harold R. Mcalindon

Radosław Bartosik: Zbudowałem wraz z wspólnikami firmę Mentax.pl. Została ona okrzyknięta najbardziej turkusową organizacją w kraju, dziś wiem, że turkusowa nie jest i nie była. Jednak wieczna droga w stronę samozarządzania daje efekty, a ja dzielę się swoja praktyką z innymi przedsiębiorcami podczas tego niecodziennego warsztatu z praktykiem.

 

Co udało nam się wypracować w Mentax?

7 godzinny tryb pracy bez utraty efektywności z sprawniejszym dowożeniem celu w terminie i mniejszą ilością błędów.

Niska rotacja: przez 11 lat istnienia odeszła jedna osoba, trzech programistów zmieniło pracę i z trzema osobami się rozstaliśmy.

⋙ Odpowiedzialność po stronie ludzi, nie szefa. Sami się zatrudniają, zwalniają, robią zakupy, decydują czy pracują zdalnie. Rozliczają się miedzy sobą zastępstwa i nieobecności.

Pracujemy w małych multidyscyplinarnych i samozarządzających się zespołach. Określających sobie cele.

⋙ Jawność finansów.

Żadnych premii uznaniowych. Jedyna nagroda to premia roczna od przychodu dzielona równo przez wszystkich za zaangażowanie.

Dlaczego z nami?

Radek jest jedną z niewielu osób, które z sukcesem dokonały zmiany w swojej firmie. Jeśli chcesz możesz oczywiście wybrać zwykłych trenerów teoretyków…

Uważaj!

To nie będzie zwykły warsztat. Czasem może być wręcz nieprzyjemnie! Jak to możliwe? Czasem będzie trzeba po prostu wyjść ze strefy komfortu, a najkrótsza droga tam wiedzie przez ten warsztat i pytania od Radka. Nieprzyjemne odczucia wynikają z naszego poczucia bezpieczeństwa w sposobie myślenia jaki znamy. Kiedy jest on kwestionowany pojawia się naturalna niepewność…

Harmonogram

⋙ Podzielę się z zarządem i liderami organizacji tym co i jak wypracowaliśmy w Mentax.pl. Jak przeszliśmy z „dyrektywnego sterowania” do samozarządzających się zespołów. Jak mierzymy wyniki.

⋙ Autentyczność i EGO lidera.

⋙ Świadomość mechanizmów w nas samych, które determinują jakimi jesteśmy liderami.

⋙ Wejdziemy w indywidualną rozmowę 1:1, która chwilami i trudna. Konfrontująca. By poszukać w Tobie pewnych mechanizmów i wartości. Świadomości siebie jako lidera.

⋙ Przepracujemy w zespole liderów firmowych to co możemy zacząć wdrażać już dziś. Popracujemy nad autentycznymi wartościami w organizacji.

Spotykamy się poza firmą.
Podczas warsztatów odkładamy do zbiorczego wszelkie komunikatory i telefony, które mogą nas rozpraszać.
Nie załatwiamy w dzień warsztatu nic ważnego poza samym spotkaniem.

30 minutowa bezpłatna konsultacja

Wypełnij formularz

17 sekund

Ustal dogodny termin

Konsultacja online

30 minut

 

Dodaj komentarz

Podobne prace

Księga Dobrych Praktyk – najlepiej zorganizowanych polskich firm

Książka

Wyprawa rozwojowa

Warsztat terenowy

Uwalnianie czasu liderów