Poprawa efektywności Marketingu i Sprzedaży

Witaj przywódco,

Chcesz by sprzedaż i marketing Twojej firmy dostarczały więcej jakościowych klientów?

Poniższe wyzwania i przeszkody powstrzymują potencjał sprzedażowy Twojej firmy?
Obecna efektywność wymaga zmiany?

Podzielasz te i inne marzenia oraz dostrzegasz obecne przeszkody w swojej organizacji?

Może próbowałeś
już coś z tym zrobić?

Tradycyjne metody zawiodły? Czasem nawet ich skutki były gorsze od stanu wyjściowego?

Jesteśmy FlowUp i pomagamy zmienić system poprawiając efektywności Sprzedaży i Marketingu

Pozyskanie klientów to proces. Sztuczki pojedynczych sprzedawców, zakup narzędzia CRM, wymiana dyrektora sprzedaży na innego to działania lokalne, nie dadzą rezultatów długofalowych dla całej organizacji.

By zmienić sprzedaż i marketing trzeba zmienić system.

Jako FlowUp pomagamy zmienić cztery wymiary systemu Twojej organizacji jednocześnie, trwale.

Dlaczego warto wybrać Flow Up Group?

Kiedy inni tylko mówią szkoląc, sprzedając kursy i doradzając, my zmieniamy system pracując projektowo z Tobą i Twoją kadrą zarządzającą.

Nie zostawimy Cię z raportem, wskazaniami czy samymi słowami. Będziemy prowadzić projekt zmiany. Wspierać rozwiązywanie bieżących wyzwań kadry zarządzającej. Zaangażujemy się w proces zmiany całego systemu.

Nie będziemy naiwnie skupiać się tylko na zmianie technicznej (wiedza, narzędzia, metody) ale przede wszystkim na zmianie adaptacyjnej, zmianie sposobu myślenia i działania.

"Firmy same się nie zmienią. To sposób myślenia i działania ludzi oraz system w jakim funkcjonują muszą zostać zmienione."

Krystian Pluciak Founder Flow Up Group

Od czego zacznie się proces poprawy efektywności sprzedaży i marketingu?

Od 14 lat doskonalimy proces zmian firm. Nie zostawiamy Cię tylko z wiedzą, raportami, poradami…

Jesteśmy z Tobą prowadząc proces zmiany, reagując na bieżące zagadnienia.

Bezpłatne spotkanie

Zaczynamy od bezpłatnej wymiany myśli. Przedstawimy przyczyny niepowodzeń tak wielu prób zmian w firmach. Pokażemy co my zrobimy by ich uniknąć i zakończyć zmianę sukcesem. Będziemy pytać o Twoje cele biznesowe.

Wspólna decyzja o współpracy

Chcemy osiągać wyniki. Nie podejmujemy się współpracy jeśli widzimy poważne ryzyko niepowodzenia.

Warsztat Zero

Warsztat wprowadzający w proces zmiany. Zdefiniujemy sobie problemy, odnajdziemy ich przyczyny. Ustalimy projekty jakie należy uruchomić. Wprowadzimy kluczową kadrę w kluczowe zagadnienia.

Badania, rozmowy i zrozumienie systemu

Chcemy zrozumieć jak działa system. Poznać zazwyczaj odmienne perspektywy zarządu, kadry kierowniczej, działów/silosów i specjalistów oraz klientów.

Dostosowany proces transformacji, realizacja projektów

Wcielamy się w rolę projekt managera i planujemy oraz pilotujemy zmianę. Zarządzamy zadaniami. Stosujemy metody pracy. Wspieramy kierownictwo w bieżących zmaganiach. Usamodzielniamy i uczymy działać samodzielnie.

Kto może z Tobą pracować wsparcie sprzedaży i marketingu?

Marcin

Były prokurent dużej giełdowej spółki, Dyrektor HR, Dyrektor Operacyjny, Wykładowca na zajęciach z Psychologii stosowanej: Psychologia pracy i organizacji. Doktor psychologii z zamiłowaniem do statystyki i badań.

Founder

Krystian

Od około 14 lat bada i zmienia Kultury Organizacyjne firm w kraju. Twórca badania jakościowego Tajemniczy Pracownik. Autor Księgi Dobrych Praktyk – najlepiej zorganizowanych polskich firm. Wykładowca MBA Masters. Twórca FlowUp Group.

Referencje

"Krystian (FlowUp) posiada wielką zdolność łączenia swojej bogatej wiedzy teoretycznej z jej praktycznym zastosowaniem w usprawnieniach zarządzania firmą. Po zapoznaniu się z wszystkimi bolączkami występującymi w mojej organizacji rozpisał plan naprawczy, który w kolejnym kroku został szczegółowo omówiony już z planem jego poprawy. Krystian zaproponował procesy i narzędzia odpowiednie dla mojej organizacji (a jej działalność jest bardzo specyficzna i nietypowa). Wspólnie przepracowane rozmowy zaowocowały wdrożeniem nowego procesu zarządzania organizacją.."

Dawid Duda Dyrektor i współwłaściciel

Jakie jest honorarium FlowUp? za poprawę efektywności sprzedaży i marketingu

Warunki współpracy ustalamy po pierwszym warsztacie i rozeznaniu się w aktualnym stanie firmy, oczekiwaniach, ilości projektów do realizacji i innych istotnych parametrach.

Chcesz podnieść ilość umów dostarczanych przez proces sprzedaży?

Kontakt bezpośredni

Telefon

Wiadomość

Q&A

Aby rozpocząć współpracę, prosimy o kontakt z naszym zespołem. Po bezpłatnej konsultacji przygotujemy spersonalizowany plan działania dostosowany do  potrzeb Twojej firmy.

Oczywiście, chętnie przedstawimy Państwu szczegółowe informacje na temat procesu i odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania.

Podczas realizacji usługi nie sprzedajemy szkoleń z zakresu usługi tylko wprowadzamy rozwiązanie razem z załogą Twojej firmy. Oczywiście jeśli uznają, że potrzebują więcej wsparcia to będziemy dalej wspierać zmianę.

Tak. Formularze, automatyzacje, systemy CRM, automatyczne odpowiedzi na wiadomości, analiza czy oferta została odczytana i inne.

Podobne prace

Systemowa poprawa efektywności i zyskowności firmy, bez kosztownych inwestycji

Rachunkowość przerobowa, lepsze decyzje biznesowe

Automatyzacja procesów biznesowych