Pełne wsparcie w transformacji/rozwoju organizacji FlowUp

Potrzebujesz pełnego wsparcia w przeprowadzeniu istotnych zmian w firmie?

Masz dość tylko mówiących, piszących raporty i doradzających Ci ludzi i firm? Potrzebujesz realnego wsparcia w przeprowadzeniu firmy przez zmianę adaptacyjną (kultura organizacyjna, postawy, nawyki) i/lub techniczną (efektywność, metody zarządzania, sposób zaprojektowania, strategia)?

Współpraca stała

Będziemy ramię w ramię pracować nad Twoją organizacją, cyklicznie się spotykając, realizując projekty wewnętrzne i zarządzać całym procesem zmiany.

Zaczniemy od nakreślenia planu prac/projektów do realizacji. Stworzymy wskaźniki pomiarowe i sprawdzimy je na wejściu monitorując postępy.

Ponadto podczas projektu kadra zarządzająca będzie mogła liczyć na bieżące wsparcie w pojawiających się problemach biznesowych, wyzwaniach i tematach do przegadania.

"Zawsze jak tylko nadarzy się okazja będę polecać Flow Up Group do partnerów i zaprzyjaźnionych przedsiębiorców!
Wyczucie biznesu. Wiedza. Wnikliwe oparte o naukę badania kultury. Znakomite doświadczenia jak poprawiać wynik firmy."

Wojciech Woźniak Dyrektor Zakłady mięsne Olewnik

"Współpracę z Panem Krystianem ciężko sklasyfikować w jakikolwiek znany mi sposób. Nie uważam go za Specjalistę ani Eksperta. Pan Krystian jest kilka leveli wyżej, zupełnie inny wymiar współpracy bazujący na zaufaniu i relacjach blisko powiązanych z przyjaźnią, zrozumieniem, empatią. Potrafi cierpliwie, małymi krokami dojść do sedna problemu oraz skutecznymi i praktycznymi metodami je rozwiązywać."

Dawid Duda Dyrektor i współwłaściciel Grupa VIST

"Krystian (FlowUp) posiada wielką zdolność łączenia swojej bogatej wiedzy teoretycznej z jej praktycznym zastosowaniem w usprawnieniach zarządzania firmą. Po zapoznaniu się z wszystkimi bolączkami występującymi w mojej organizacji rozpisał plan naprawczy, który w kolejnym kroku został szczegółowo omówiony już z planem jego poprawy. Krystian zaproponował procesy i narzędzia odpowiednie dla mojej organizacji (a jej działalność jest bardzo specyficzna i nietypowa). Wspólnie przepracowane rozmowy zaowocowały wdrożeniem nowego procesu zarządzania organizacją.."

Dawid Duda Dyrektor i współwłaściciel

"Z Krystianem świetnie się pracuje. Ma cenne i merytoryczne spostrzeżenia. Według mnie ma zawsze cenne uwagi odnośnie funkcjonowania różnych firm i przedsiębiorstw. Wyłapuje nieprawidłowości i wie jak można wprowadzić zmiany. Doskonały obserwator i analityk. Bardzo się cieszę, że mam możliwość współpracowania z nim. "

Agnieszka Wnuk

"Badanie autentyczności pokazało nam to czego często nie dostrzegaliśmy i to o co nasi dyrektorzy zapewne nie pytali - informację zwrotną dla nich. Już po samym badaniu widzę zmiany postaw i zaangażowanie."

Michał Śliwiński CEO ACO Domofony