Badanie Kultury Organizacyjnej

Diagnoza Kultury Organizacyjnej w Twojej firmie

Pomożemy Ci zdiagnozować Twoją kulturę organizacyjną. Od dobrania badań, poprzez ich realizację konsultację wyników i wskazań, aż po proces transformacji kultury.

Jak wybrać odpowiedzenie badanie kultury?

Obetnie ilość narzędzi do badania dobrostanu pracowników, motywacji, kultury organizacyjnej i innych aspektów jest naprawdę duża. Jednak niewiele z nich jest dostosowana do nas kulturowo – wiele jedynie przetłumaczono. Część to psychozabawy. Natomiast tylko niewielka liczba z nich jest poprawna psychometrycznie i daje biznesową wartość. 

To takie narzędzia selekcjonujemy dla Ciebie i pomagamy wybrać oraz skorzystać z nich w procesie transformacji, rozwoju Twojej firmy.

Jakie badania Kultury Organizacyjnej i Przywództwa może dla Ciebie zrealizować Flow Up Group?

Najbardziej praktyczne biznesowo. Zamiast „psychozabaw” postawiliśmy na narzędzia pozwalające zrozumieć z czego wynika obecna kultura, jakie czynniki determinują chęć odejścia z Twojej firmy, czy podnoszące autentyczność przywództwa i pokazujące wzorce zachowań liderów. 

Badanie przyczyn rotacji i dobrostanu pracowników

Tajemniczy Pracownik

Anonimowe badanie jakościowe

Autentyczność Przywództwa

Badanie

Zaufanie do przełożonego

Badanie zaufania do przełożonego

Jak wyglądają realizacja badania?

Pomożemy Ci zdiagnozować Twoją kulturę organizacyjną od dobrania badań, poprzez ich realizację konsultację wyników i wskazań, aż po proces transformacji kultury.

1.

Ustalenie typu badań, modułów, zakresu

Omówimy Twoje potrzeby, wyzwania i problemy do przełamania. Pomożemy wybrać odpowiednie narzędzia i moduły. Wybierzemy kto będzie objęty badaniem.

2.

Badanie

Udostępnimy dedykowane linki do badań na podane adresy mailowe.

3.

Przygotowanie raportu, wskazań

Po osiągnięciu ustalonej ilości uczestników lub upływu czasu od wysłania zaproszenia, sporządzimy raport.

Niektóre interpretacje potrafią być naprawdę złożone i dawać bardzo wartościowe dane, stąd nie zostawimy Cię samodzielnie z ogromną lektura. Same wyniki pokazujemy też w jasny i zrozumiały sposób w języku polskim.

4.

Omówienie raportu, wskazań i konsultacja

Czas na omówienie wniosków. To ostatni etap przed przejściem do działań. Jesteśmy tu dla Ciebie aby wyjaśnić wyniki, wskazania dalszych kroków i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Będziemy skoncentrowani na dostarczeniu najwyższej wartości.

5.

Opcjonalna możliwość wsparcia procesu zmiany

Jesteśmy ekspertami od procesu zmiany firm w kilku wymiarach, a kultura organizacyjna to naszym zdaniem najważniejszy obszar tego procesu. Dlaczego? To z wartości, potrzeb potencjalnie ograniczających luk w świadomości pracowników, a zwłaszcza przywódców… powstaje obraz firmy. Wyniki organizacji są jedynie skutkiem tego w co wieżą ludzie, co jest dla nich ważne lub co pomijają. Nie zmieniamy firm, zmieniamy ludzi.

Skontaktuj się z nami

Bezpośredni kontakt

Podobne prace

Poprawa wyniku firmy

Procesy HR, listy kontrolne, dobre praktyki, szablony

Zakładanie Fundacji Rodzinnej