Poprawa wyniku firmy

Przywódco,

Pomożemy Ci poprawić wynik firmy bez kosztownych inwestycji

Chcesz poprawić wynik firmy? Doskonale rozumiemy, że biznes musi zarabiać teraz i w przyszłości.
Natomiast kluczowa przewaga konkurencyjna to zdolność firmy do utrzymania wyższej zyskowności od konkurencji. Pomożemy bez zbędnych analiz, raportów, szkoleń… poprawić wynik Twojej firmy.

Jak poprawić wynik firmy bez kosztownych inwestycji?

Systemowa poprawa efektywności – poprawa przerobu – ilości produktów, usług -jaką jest w stanie wytworzyć firma bez kosztownych inwestycji.

Podniesienie ceny – zazwyczaj ma największe przełożenie na wzrost zysku. Jednak jedynie pod warunkiem, że zachowamy klientów wypracowując dla nich unikalną wartość, jakiej będzie im się ciężko. Czegoś co trudno będzie powielić konkurencji.

Oszczędności – wszelkiego rodzaju jednorazowe lub ciągłe obniżenie kosztów. Są tu działania ryzykowne jak szukanie tańszych i często gorszych dostawców ale też skuteczne optymalizacje finansowe, podatkowe i wiele innych.

Redukcja płac – najmniej uzasadniona ekonomicznie i zarządczo droga z wyjątkiem automatyzacji zastępujących pracę ludzką. Pracownicy opłacani poniżej średniej zazwyczaj reprezentują poziom poniżej średniej. Ponadto to podejście daje niski efekt i zazwyczaj krótkofalowy.

Jak możemy poprawić wynik Twojej firmy?

Poprawa efektywności, zysku firmy

Projekty w budżecie i na czas

Zarządzanie projektami

Diagnoza przyczyn powracających problemów oraz ich usuwanie

Automatyzacja procesów biznesowych

Rachunkowość przerobowa, lepsze decyzje biznesowe

Poprawa efektywności Marketingu i Sprzedaży

Systemowa poprawa efektywności i zyskowności firmy, bez kosztownych inwestycji

Wypracowanie oferty trudnej do odrzucenia i powielenia oraz podniesienie ceny

Chcesz obniżyć koszt faktoringu?

Oszczędności dla biznesu

Chcesz obniżyć koszt faktoringu?

Redukcja kosztów dostawców

Chcesz obniżyć koszt faktoringu?

Sprawdź kalkulację, która metoda jest najbardziej opłacalna dla Twojej firmy?

Umówmy się na szybką konsultację, gdzie podczas kalkulacji oszacujemy jaką drogą najlepiej jest szukać poprawy wyniku finansowego.

Jak poprawiamy efektywności i zyskowność firmy bez kosztownych inwestycji?

5 kroków

Co ogranicza wynik Twojej firmy?

"Przed bezpłatną konsultacją kultura organizacyjna wydawała mi się czymś niekonkretnym. Teraz dokładniej widzę jej wpływ. To co omawia się na pierwszym spotkaniu powinien wiedzieć każdy przedsiębiorca, manager! Już zaczynam myśleć, gdzie warto polecić takie działania (Flow Up Group)."

Andrzej Nowak Inwestor, udziałowiec Icea Group, partner Kancelaria Prawna RPMS® Staniszewski & Wspólnicy

Jak wygląda realizacja usług oszczędnościowych?

5 kroków

Czy jest możliwość rozliczenia od sukcesu - sukcess fee?

Tak. W przypadku usług oszczędnościowych, gdzie 100% wyniku zależy od naszej pracy rozliczamy się wyłącznie od sukcesu.

Natomiast w przypadku usług niezależnych w 100% wyłącznie od naszej pracy, polegających na partycypacji w zadaniach lub konieczności realizacji większości elementów po stronie klienta rozliczamy się za nasze wsparcie.

Ile trwa poprawa efektywności?

Celem procesu poprawy efektywności jest nauczenie tej metodyki kluczowych osób w organizacji, tak aby samodzielnie potrafiły skupić się na ciągłej poprawie wyniku. Aby to osiągnąć zazwyczaj realizujemy jeden proces przejścia wyżej opisanych 5 kroków. Czas trwania projektu zależy od wielkości firmy, częstotliwości spotkań i aktualnej sytuacji. Zazwyczaj projekt trwa od 3 tygodni do 12 miesięcy. To ile będzie trwać projekt będziemy mogli oszacować na jednym z pierwszych etapów.
Co ważne projekt można przerwać z końcem następnego miesiąca kalendarzowego.

Ile trwa pozyskanie oszczędności?

To oczywiście zależy od rodzaju usługi. Od kilku dni do czasem, kiedy wynik takiego projektu wymaga biurokracji urzędniczej kilku miesięcy.

Czy analiza potencjału oszczędnościowego dla firmy zobowiązuje do wdrożenia?

W przypadku niemal wszystkich form rozliczeń nie ma wymogu wdrożenia ustaleń, analiz i wskazań. Jeśli natomiast umowa rozliczenia jest oparta w 100% o rozliczenie od sukcesu, wtedy wymagamy wykonania wdrożenia. Dlaczego? Jeśli całe ryzyko niepowodzenia w całości jest na naszych barkach zabezpieczamy się w ten sposób w kwestii rozliczenia.

Poprawmy wynik firmy

"Przed bezpłatną konsultacją kultura organizacyjna wydawała mi się czymś niekonkretnym. Teraz dokładniej widzę jej wpływ. To co omawia się na pierwszym spotkaniu powinien wiedzieć każdy przedsiębiorca, manager! Już zaczynam myśleć, gdzie warto polecić takie działania (Flow Up Group)."

Andrzej Nowak Inwestor, udziałowiec Icea Group, partner Kancelaria Prawna RPMS® Staniszewski & Wspólnicy

Podobne prace

Procesy HR, listy kontrolne, dobre praktyki, szablony

Badanie Kultury Organizacyjnej

Zakładanie Fundacji Rodzinnej